Otsing kataloogist

E-poodi makse

Makse E-poodi aplats.ee tellimuste eest saab tasuda järgmisel viisil:

Makseid võetakse vastu eurodes.

Panga viide

Teid suunatakse teie valitud panga e-maksesse, kus te saate kohe teha makse. Pärast makse sooritamist, klõpsake kindlasti tehingu lõpetamiseks nupul " Tagasi müüjale"

Мeie ettevõte on isikuandmete vastutav töötleja. Мeie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Sularaha Makse

tuleb tasuda kauba kättesaamisel. Kohtumisel kulleriga vahetatakse kaupu raha peale ja tehing loetakse jõustatuks.

Makse maksmine interneti teel (E-makse)

Maksmine Visa / MasterCard maksekaartidega toimub PayPali kaudu. Selleks ei pea teil olema PayPali kontot, saate maksta ilma registreerimiseta.

Pood suunab teid PayPali lehele ja annab üle selle tellimuse summa. Sisestage kaardiandmed ja CVV ( eriline turvakood kaardi tagaküljel). Klikkige nupul "maksa" ja raha kantakse kontole. Ärge unustage klikkida " tagasi müüjale".

Мeie ettevõte on isikuandmete vastutav töötleja. Мeie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja PayPal-le.

Tasumine off line krediitkaardiga

Makse tuleb tasuda kättesaamisel. Kohtumisel kulleriga, kaupa eest makstakse pangakaardiga ja tehing loetakse jõustatuks.

E- rahakott

Kui valite "e-makse rahakotiga" , suunatakse teid automaatselt maksesüsteemi veebilehele. Siis sisenete süsteemi, täpsustades oma sisselogin ja salasõna.

Kinnitage makse, mille järel tehing loetakse jõustatuks. Tehing tühistatakse automaatselt, kui arvet ei maksta 3 päeva jooksul pärast tellimuse saamist.

Sisselogimine

Unustasite parooli?
Minu konto Ostukorv Soovide nimekiri Võrdlus Hiljuti vaadatud Kerimine üleval